Про проект

Проект «Музейна крамниця онлайн» започаткований за ініціативи ГО «Український центр розвитку музейної справи» (УЦРМС).

Місія проекту: сприяти промоції українських музеїв та музейних колекцій через створення та широке розповсюдження якісних музейних сувенірів, профільних видань, супутніх товарів та аксесуарів тощо.

Зокрема, для цього ми створили спеціалізований Інтернет-ресурс для просування та продажу музейних товарів і послуг – www.museumstore.com.ua.

Кожен музей має можливість представити у «Музейній крамниці онлайн» власні товари та послуги або розробити спеціальні пропозиції спільно із Адміністрацією ресурсу (детальніше про умови – див. на сторінці Співпраця з музеями).

Товари та послуги доступні усім бажаючим для замовлення через мережу Інтернет цілодобово й без вихідних. Відповідні сторінки розповідають, як придбати та отримати товар чи послугу, про гарантії якості та можливість повернення товару тощо. Також, можна зв’язатися із представниками Адміністрації ресурсу, висловити свої побажання й пропозиції.

Робота проекту будується на принципах соціального підприємництва. «Музейна крамниця онлайн» покликана розширювати можливості залучення додаткових ресурсів для музеїв, сприяти поширенню інформації про якісні музейні товари та послуги, посиленню їхньої конкурентоспроможності й доступності для широкої аудиторії. Власний дохід «Музейної крамниці онлайн» спрямовуватиметься на подальший розвиток проекту, а також на підтримку інших ініціатив ГО «Український центр розвитку музейної справи», орієнтованих на розбудову музейної справи в Україні (видання фахової літератури, проведення лекцій та тренінгів тощо).

Запрошуємо усіх бажаючих скористатися послугами «Музейної крамниці онлайн» та підтримати українські музеї!

Музейна крамниця онлайн © 2017
Працює на OpenShop (на базі OpenCart)